Meie juhtmevaba videofono lahendus  on elektroonilise side ja hoonesse sisenemise lahendus, mis ei nõua juhtmeid süsteemi kuuluvate seadmete vahel.
WLAN VIDOORA uksepaneelid töötavad WIFI levialas täiesti juhtmevabalt.
Nõrga WIFI leviala tõttu kasutatavad LAN VIDOORA uksepaneelid vajad võrgukaablit.
Juhtmeta videofono eelised hõlmavad lihtsat paigaldamist, siseseadmete puudumist (neid asendavad tavalised nutitelefonid) , väiksemaid kulusid,  kasutusoskuse omandamise kiirendamist.
Juhtmevaba videofono on samm edasi võrreldes traditsiooniliste juhtmestikuga fono- ja videofonosüsteemidega, kus vajatakse kaabeldust ja siseseadmeid.
Vaadake, kuulake ja rääkige oma külastajatega VIDOORA  juhtmevaba WiFi videofono uksepaneeli ja nutitelefoni kasutades ja avage siis nupulibistusega uks või autovärav.
Tasuta  CallMe rakenduse abil saate esmalt oma nutitelefoni märguande, et saaksite hõlpsasti näha, kes on teie ukse taga, isegi kui te pole kodus. Täiendava meelerahu tagamiseks saate külastusi hiljem järelvaadata. Kiire ja lihtsalt seadistatav WiFi-videofono uksepaneel sisaldab tasuta rakendust, võimaldab näha, suhelda, avada sissepääsu, lubab suurt fotode/videote salvestusruumi ja parimaid juhtmevaba videofonosüsteemi  võimalusi taskukohase hinnaga.
Saate avada välisukse pereliikmele või sõbrale  ka siis, kui juhtute ise viibima teisel kontinendil.
Rohkem infot juhtmevaba videofono kohta leiate meie eesti- keelsest tootevaliku kataloogist ja Grothe GmbH saksa- keelsest peavaliku kataloogist!

Sorteeri:
Otsing: